TON VITI KIMIKE Fokusi mbi aluminit kimike

RRETH NESH

i mirëpritur

Zibo Ton Viti Teknologji Kimike Co, Ltd është një ndërmarrje të teknologjisë së lartë e kërkimit shkencor, prodhimin, shitjen, shërbimet teknike. Produktet kryesore janë: hidroksid alumini, të lartë bardhësi hidroksid alumini për mbushes, sulfate alumini, aktivizimit të aluminit, katalizator aluminit, klorid poli alumini, 4A zeolite, sitë molekulare, pseudo boehmite, etj, që përdoren shumë në kimike përditshme, nefriti artificial, tela dhe kabllo, qelqi, qeramika e ndërtimit, duke e bërë letër, materiale zjarrduruese, zgarë katalizator, trajtimit të ujit, etj.

Lexo më shumë
 • The method of producing aluminum hydroxide
  The method of producing aluminum hydroxide
  20-07-09
  Use: in the production of aluminum hydroxide. The inventive aluminum hydroxide crushed steam at 120 to 250°C, profilebuy mixture condense...
 • FINE ALUMINUM HYDROXIDE
  20-07-09
  Use: in the production of aluminum hydroxide. Essence: the seed aluminum hydroxide is crushed, mix it with aluminate solution. The result...
Lexo më shumë
WhatsApp Online Chat!